Gadżet turystyczny 3w1 GRATIS do wszystkich zamówień powyżej 350 zł Sprawdź

Charakterystyka karmy dla psa z problemami trawiennymi

Karmy dla psów z wrażliwym układem pokarmowym powinny być formułowane z myślą o łatwej przyswajalności i wysokiej jakości składnikach. Kluczowe jest unikanie sztucznych dodatków i alergenów, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie psa. Dodatkowo, nasze karmy zawierają prebiotyki i probiotyki, wspomagające zdrową florę jelitową, co jest niezbędne dla psów z problemami trawiennymi.

Wybór karmy typu sensitive dla psa

Podczas wyboru karmy sensitive, zalecamy zwrócić uwagę na jej skład. Idealna karma powinna być bogata w łatwo przyswajalne białka i niskotłuszczowa, z odpowiednią ilością błonnika. Ważne jest również, by dopasować karmę do wieku, rasy i poziomu aktywności fizycznej psa. W Animaldi, znajdziesz szeroki wybór karm premium dla psów z problemami trawiennymi. Współpracujemy z weterynarzami i specjalistami ds. żywienia zwierząt, aby nasze produkty spełniały indywidualne potrzeby każdego psa.

Na specjalne potrzeby naszych czworonożnych członków rodziny układamy też indywidualnie skomponowaną żywność. 

Najlepsze propozycje karm dla wrażliwych psów od Animaldi

Karma z królika - premium: Idealna dla psów z wrażliwym układem pokarmowym lub alergiami, ta karma zawiera wysokiej jakości mięso królika, będące doskonałym źródłem białka. 

karma z królika

Karma z jagnięciny - premium: Z mięsem jagnięcym jako głównym składnikiem, ta karma jest bogata w niezbędne składniki odżywcze i łatwo przyswajalne białka, idealna dla psów potrzebujących energetycznej i odżywczej diety.

karma z jagnięciną

W Animaldi rozumiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej karmy dla psa z problemami trawiennymi. Nasze karmy sensitive są starannie dobrane i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego psa, zapewniając im zdrowie i szczęście na każdy dzień. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i odkrycia pełnej gamy naszych produktów premium.