Gadżet turystyczny 3w1 GRATIS do wszystkich zamówień powyżej 350 zł Sprawdź

O nas

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy małą firmą z dużym sercem. Założyliśmy ją w odpowiedzi na rosnącą świadomość żywienia naszych pupili oraz zapotrzebowanie na żywność wysokiej jakości.

Do założenia firmy tak naprawdę zainspirował mnie mój czworonożny kompan - Abi. Francuski buldożek, który jest lekkim alergikiem o niezwykle wrażliwym układzie pokarmowym. Nie może jeść suchej karmy, co znacząco ogranicza jego dietę. Stąd też wpadł pomysł na to, aby stworzyć zbilansowaną i zdrową karmę, która pomoże nie tylko jemu, ale też innym zwierzakom, których właściciele zdecydują się na tego typu rozwiązanie dietetyczne.

Traktuję swojego zwierzaka jak członka rodziny, dlatego chcę dla niego jak najlepiej. Głęboko wierzę, że zdrowe jedzenie = zdrowy zwierzak. Moje zainteresowanie szerszą dietetyką dla zwierząt wyszło pierwotnie z troski o mojego futrzaka, ostatecznie jednak przerodziło się w pasję, którą nieustannie kultywuję. Wciąż poszukuję coraz to lepszych metod na przygotowanie żywności, eksperymentuje z różnymi smakami, konsultując każdy detal z weterynarzami i ekspertami.


Karmy dla psów i kotów Animaldi - z wysokiej jakości mięsa