Gadżet turystyczny 3w1 GRATIS do wszystkich zamówień powyżej 350 zł Sprawdź
Bestsellery
Animaldi - producent karm premium dla psów i kotów

Karmy premium

Oferujemy wysokiej jakości karmę premium przygotowaną ze świeżych składników, bez chemicznych dodatków, zagęszczaczy, konserwantów i innych polepszaczy smaku.

Głęboko wierzymy, że zbilansowana dieta to receptura na długie i szczęśliwe życie Twojego psa, lub kota, niezależnie od rasy.

Nasza dieta jest pełnowartościowa, co oznacza, że traktować ją możemy jako dzienne, pełne wyżywienie. Nie potrzeba dodatkowych witamin i suplementów - nasz zwierzak ma wszystko, co potrzeba, aby zapewnić mu codzienną dawkę minerałów, witamin i substancji odżywczych. Nasze dania składają się tylko z mięsa mięśniowego.

Mięso przygotowywane do naszych słoiczków nie jest oddzielane mechanicznie! Wszystko robimy ręcznie, w trosce o zachowanie jak największej świeżości i jakości. Jak na produkt premium przystało - posiłki gotuje prawdziwy kucharz :)


Produkty dostarczamy tylko od zaufanych dostawców, dbając o transport i przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach.
Wszystkie dostępne produkty w ofercie objęte są nadzorem weterynaryjnym.

13.03.2024

Mięso mięśniowe a mięso mechanicznie oddzielane: Klucz do jakości karmy Animaldi.

W świecie produktów mięsnych, zarówno dla ludzi, jak i dla naszych czworonożnych członków rodziny, jakość składników odgrywa kluczową rolę w zdrowiu i zadowoleniu z posiłków.

Czytaj więcej
11.03.2024

Doda dołączyła do grona zadowolonych psich mam. Juniorki podbiły serce Wolfika.

Ostatnimi czasy dołącza do nas coraz więcej psich i kocich przyjaciół. Pojawił się nawet Wolfik – piesek adoptowany przed Dodę.

Czytaj więcej
Animaldi o mnie
26.01.2024

Animaldi - Krótka historia powstania

Mam na imię Iza i jestem psią mamą. Abi to już drugi mój buldożek, dlatego doskonale poznałam specyfikę rasy. O ile jej starsza siostra miała brzuch ze stali – zero dolegliwości ze strony układu pokarmowego, to Abi ma bardzo wrażliwy układ pokarmowy.

Czytaj więcej

Korzyści

Jakie korzyści daje karma premium?

Oszczędność – choć nasza żywność nie należy do najtańszych, inwestycja ta zwraca się długoterminowo. Stosując zdrową dietę pozbawioną chemicznych dodatków, oszczędzamy na wizytach u weterynarza. Przewlekłe choroby układu pokarmowego, lub powstałe w wyniku powikłań dietetycznych, to długi, męczący i kosztowny proces leczenia.
Bezpieczeństwo – wiesz dokładnie, co wcina Twój milusiński. Jedzenie nie zawiera żadnych dodatkowych “ulepszaczy” i dodatków, a jedynie zbilansowane i zdrowe jedzenie pełne witamin i minerałów.

Karmy dla psów i kotów Animaldi - z wysokiej jakości mięsa

Zdrowie – nasza karma premium jest opracowana w trosce o zdrowie Twojego zwierzaka. Zbilansowane składy wspierają rozwijające się mięśnie, zdrową skórę i sierść oraz ogólną kondycję. Ponadto pożywienie jest pozbawione głównych składników alergennych, takich jak kurczak, nabiał, kukurydza, jaja czy soja.
Wygoda – posiłków nie trzeba przechowywać w lodówce, czy zamrażarce. Nasze słoiczki są wygodne w obsłudze (porcje na raz) i magazynowaniu. Sprawdzą się również w podróży, na wakacjach, biwaku, czy w hotelu.
Zadowolenie – Twój pupil gdyby mógł, z pewnością podziękowałby Ci za to, jakie rarytasy lądują w jego misce każdego dnia :)