Bestsellery
Animaldi - producent karm premium dla psów i kotów

Karmy premium

Oferujemy wysokiej jakości karmę premium przygotowaną ze świeżych składników, bez chemicznych dodatków, zagęszczaczy, konserwantów i innych polepszaczy smaku.

Głęboko wierzymy, że zbilansowana dieta to receptura na długie i szczęśliwe życie Twojego psa, lub kota, niezależnie od rasy.

Nasza dieta jest pełnowartościowa, co oznacza, że traktować ją możemy jako dzienne, pełne wyżywienie. Nie potrzeba dodatkowych witamin i suplementów - nasz zwierzak ma wszystko, co potrzeba, aby zapewnić mu codzienną dawkę minerałów, witamin i substancji odżywczych. Nasze dania składają się tylko z mięsa mięśniowego.

Mięso przygotowywane do naszych słoiczków nie jest oddzielane mechanicznie! Wszystko robimy ręcznie, w trosce o zachowanie jak największej świeżości i jakości. Jak na produkt premium przystało - posiłki gotuje prawdziwy kucharz :)


Produkty dostarczamy tylko od zaufanych dostawców, dbając o transport i przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach.
Wszystkie dostępne produkty w ofercie objęte są nadzorem weterynaryjnym.

Animaldi - producent karm premium dla psów i kotów
08.01.2024

Zdrowa karma dla psa - Jak wybór karmy wpływa na zdrowie Twojego psa?

Wybierając karmę dla swojego psa, kluczowe jest zwrócenie uwagi na składniki. Podstawą zdrowia psa jest zbilansowana dieta, która dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Karmy dla psów powinny zawierać odpowiednią ilość białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów. Białko, szczególnie pochodzące z mięsa, jest niezbędne dla budowy i regeneracji tkanki mięśniowej. Tłuszcze dostarczają energii i wspomagają wchłanianie witamin, natomiast węglowodany są źródłem błonnika, który wspiera trawienie.

Czytaj więcej

Korzyści

Jakie korzyści daje karma premium?

Oszczędność – choć nasza żywność nie należy do najtańszych, inwestycja ta zwraca się długoterminowo. Stosując zdrową dietę pozbawioną chemicznych dodatków, oszczędzamy na wizytach u weterynarza. Przewlekłe choroby układu pokarmowego, lub powstałe w wyniku powikłań dietetycznych, to długi, męczący i kosztowny proces leczenia.
Bezpieczeństwo – wiesz dokładnie, co wcina Twój milusiński. Jedzenie nie zawiera żadnych dodatkowych “ulepszaczy” i dodatków, a jedynie zbilansowane i zdrowe jedzenie pełne witamin i minerałów.

Karmy dla psów i kotów Animaldi - z wysokiej jakości mięsa

Zdrowie – nasza karma premium jest opracowana w trosce o zdrowie Twojego zwierzaka. Zbilansowane składy wspierają rozwijające się mięśnie, zdrową skórę i sierść oraz ogólną kondycję. Ponadto pożywienie jest pozbawione głównych składników alergennych, takich jak kurczak, nabiał, kukurydza, jaja czy soja.
Wygoda – posiłków nie trzeba przechowywać w lodówce, czy zamrażarce. Nasze słoiczki są wygodne w obsłudze (porcje na raz) i magazynowaniu. Sprawdzą się również w podróży, na wakacjach, biwaku, czy w hotelu.
Zadowolenie – Twój pupil gdyby mógł, z pewnością podziękowałby Ci za to, jakie rarytasy lądują w jego misce każdego dnia :)